İHTİYACANIZ OLAN

Tüm Uygulamalarımız

Saç Kesimi ikon

Kendinizi salonlarımızdaki uzmanlarımızın en az 20 senelik saç kesim tecrübesine teslim edebilirsiniz.

Saç Boyama ikon

Saç türüne göre kullandığımız CHI, Wella, Botego, Milano gibi marka boyalar ile muhteşem canlılığı ve renk doğallığını saçınızla buluşturuyoruz.

Aveda Boya ikon

%96’ya kadar Doğal türevli Profesyonel saç boyası. Brezilya’nın Maranhao bölgesindeki kadınların topladığı fındıklardan elde edilip işlenen organik Babassu yağı, Aveda boyasında bulunan organik yağlardan biridir.

Balyaj ikon

Teknik Krepe atılımları, Teknik fırça darbeleri ve en iyi açıcı ürünleriyle saçın uçlarında istenilen renkte doğal geçişleri tutkuyla sağlıyoruz.

Boya Fırçası ikon

Teknik Krepe atılımları, Teknik fırça darbeleri ve Aveda’nın içeriğindeki saçı koruyucu özelliğe sahip ayçiçeği, hint yağı ve jojoba bitki yağları sayesinde saça hiç bir olumsuz etki yaratmayan Aveda açıcı ürünü ile, saçın uçlarında istenilen renkte, doğal geçişleri sağladığımız renklendirme uygulaması.

Keratin Bakım ikon

Saçın uçlarına sürüp, durulamadan fön ve pres uygulayarak saça yüklediğimiz saf Keratin ile saçınıza özlediği sağlığı ve diriliği yeniden kazandırıyoruz.

Röfle

Dipten ince ince atılımlarıyla saçı en açık tonda, uçlarıyla birleştirme işlemini uzmanlıkla sağlıyoruz. Açıcı ürünlerde Wella ve Aveda gibi markaları kullanarak, röfle uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

Saç Düzleştirme

Global Keratin ile uygulanan işlem süreci sonrasında yaklaşık 6-7 ay etkisini sürdüren kabarmayan, elektriklenmeyen düz bir saç elde ediyoruz.

Perma ikon

Wella’nın mucizevi bakım özelliği olan yeni ürünleriyle saçta sağlıklı, canlı ve kalıcı dalgalar yaratıyoruz. Sizi arzu edilen şıklığa hazırlıyoruz.

Manikür Pedikür ikon

Törpüden, asetona kadar her materyali Tek Kullanımlık tercih ediyoruz. Tamamen size özel Manikür&Pedikür setleri ile uygulamamızı özenle gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca; Padoloji, İpek Kirpik, Makyaj, Nişan ve Gelin Saçı, ile daha bir çok uygulamaları Göktürk‘teki salonlarımızda sevgiyle gerçekleştiriyoruz…

Ücret Tarifemiz
Şimdi Randevu Oluşturun

ÜRÜNLERİNİ GÜVENLE KULLANDIĞIMIZ

Markalar

Ekibimiz
Foto Galeri

ÜRÜNLERİNİ GÜVENLE KULLANDIĞIMIZ

Markalar

Ekibimiz
Foto Galeri

MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR?

Aldığımız Yorumlar

Yıllardır güvenerek geldiğim ve saçlarımı kuşkusuz teslim ettiğim kuaförüm… Aveda gibi kaliteli markaların ürünlerini kullanıyor. Mükemmel sonuçlar aldık. Bu ekip olduğu sürece başka yere gitmem. İyi ki tanımışım sizleri…

Öncelikle tüm personeli çok deneyimli ve titiz. Benim bir şey söylememe fırsat vermeden ne istediğimi bilircesine saçımı hemen yapıyor. Benim “şurası şöyle olsun” gibi bir şey söylememe gerek kalmıyor. Kesinlikle çok başarılılar.

İşlerini severek yapıyorlar. Aveda markasıyla ilk kez burada tanıştım, ancak şimdiye kadar deneyimlediğim en kaliteli saç boyası gerçekten. Saçlarımı daha canlı ve sağlıklı hissediyorum. Herkese tavsiye ederim.

Bizi Takip Edin